top of page

ZÁHRADNÉ OPLOTENIA

Mriežkové panely VEGA B sú univerzálnym riešením, ktoré sa používa v priemyselnej aj súkromnej oblasti. Mriežkové panely sú namontované okolo súkromných domov, parkov, záhrad, verejných budov, detských ihrísk, okolo tovární alebo rôznych typov skladov a skladovacích priestorov. Záhradné ploty majú široké použitie.

ONLINE LETÁK OPLOTENIA WIŚNIOWSKI

MODERNÁ A TUHÁ OCHRANA OBLASTI

Panely VEGA B sú zahrnuté do skupiny 3D panelov. Charakteristickým znakom tejto skupiny výrobkov je reliéfna tlač. Rebrá dodávajú panelom tuhosť. Počet záhybov úzko súvisí s výškou panelu.

panele-kratowe-3D.png

Dostupnosť systémov pre jednotlivé typy panelov

Panely VEGA B je možné namontovať na stožiare pomocou rôznych montážnych doplnkov dostupných v ponuke WIŚNIOWSKI. Panely je možné inštalovať na rovný alebo zošikmený terén priamo nad zemou alebo pomocou betónovej dosky. Stĺpy môžu byť zabudované priamo do zeme alebo na betónový základ pomocou montážnych pätiek.

DOSTANETE TO NAJKVALITNEJŠIE

funkcjonal.png

OSSVEDČENÁ TECHNOLÓGIA

Panel VEGA B je zváraný zo surového drôtu, potom žiarovo zinkovaný a zinkovaný a práškovo lakovaný. Panel vyrobený v tejto technológii je primárne pevný zvar a eliminácia potenciálnych koróznych centier.

trwalosc.png

ODOLNOSŤ PROTI KORRÓZII

Mriežkové panely sa podrobujú prísnym testom vo vnútornom laboratóriu, kde sa kontroluje odolnosť výrobku proti korózii. Výsledkom nášho úsilia je produkt s vysokokvalitnými parametrami.

uniw-mont.png

UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA

Panely VEGA B je možné namontovať na 6 druhov stĺpov as použitím 8 rôznych montážnych doplnkov dostupných v ponuke WIŚNIOWSKI.

modul.png

SYSTÉMOVOSŤ

Mriežkový panel VEGA B je neoddeliteľnou súčasťou plotu. Môže byť nainštalovaný spolu s posuvnými bránami PI 95, PI 130, PI 200, dvojkrídlovými bránami alebo bránkami v systéme BASTION alebo MODEST

bottom of page