PLOTY A OPLOTENIA PRE DOMOV

Oplotenie WIŚNIOWSKI vyznačí váš priestor. Zaistí vašu bezpečnosť a stane sa strážcom domáceho zátišia. Na základe preferencií a požiadaviek našich zákazníkov sme vytvorili desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobia tradičnej i modernej zástavbe. Komfortné riešenie vstupných brán a bránok zaisťuje kontrolu prístupu na Váš pozemok. Pozrite sa na prestížne, funkčné a trvanlivé systémy oplotenia pozemkov WIŚNIOWSKI.

ONLINE LETÁK OPLOTENIA WIŚNIOWSKI

FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE

Oplotenie WIŚNIOWSKI sa hodí na každý pozemok. Sú to systémové riešenia brán, bránok a stĺpikov, ktoré je možné zostaviť a ideálne prispôsobiť pre každý typ pozemku. Perfektne vybrané komponenty zaručujú jednoduchú a rýchlu montáž, a predovšetkým spojitosť línií a celého projektu. Oplotenie WIŚNIOWSKI zaisťujú nielen funkčnosť a bezpečnosť. Rozsiahle možnosti dostupných vzorov a začisťovacích prvkov spôsobujú, že nimi vybavený pozemok získava výnimočný charakter.

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Určujúcim prvkom funkčného a spoľahlivého prístupu na pozemok je správne vybratá vstupná brána. V závislosti od podmienok pozemku si môžete vybrať tradičnú dvojkrídlovú bránu  alebo komfortnejšiu - posuvnú bránu. Jej samonosná konštrukcia zaisťuje plynulú prevádzku za každých podmienok. Je to synonymum spoľahlivosti. 

 

Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľov je pohon týchto brán ukrytý v stĺpiku integrovanom s konštrukciou. Toto unikátne riešenie poskytuje možnosť prístupu k riadiacemu mechanizmu výhradne používateľom, ktorí majú kľúč. Stĺpik tiež chráni mechanizmus pred atmosférickými vplyvmi.

Automatická brána má signalizačné svetlo a záťažový vypínač, môe byť naviac vybavená fotobunkami a ochrannou lištou. Automatická brána je zariadenie, preto brána WIŚNIOWSKI spĺňa prísne požiadavky a normy v oblasti bezpečnosti. Potvrdzuje to značka CE, ktorá je na nej umiestnená.

VZORY

OCHRANA PROTI KORÓZII

EFEKTÍVNA OCHRANA

Galvanizácia je ekonomicky účinná technika vo fáze výroby aj prevádzky. Pozinkované ploty WIŚNIOWSKI nevyžadujú údržbu povrchu mnoho rokov. Počas používania sa nemusíte starať o zabezpečenie prvkov nákladnými prostriedkami, ktoré sú potrebné pre tradičné ploty. Pozinkovaná oceľ je recyklovateľná, neznečisťuje životné prostredie a nezaťažuje ho.

OVERENÉ V KAŽDÝCH PODMIENKACH

Galvanizácia je ekonomicky účinná technika vo fáze výroby aj prevádzky. Pozinkované ploty WIŚNIOWSKI nevyžadujú údržbu povrchu mnoho rokov. Počas používania sa nemusíte starať o zabezpečenie prvkov nákladnými prostriedkami, ktoré sú potrebné pre tradičné ploty. Pozinkovaná oceľ je recyklovateľná, neznečisťuje životné prostredie a nezaťažuje ho.

TRVANLIVOSŤ

Všetky prvky bytových plotov WIŚNIOWSKI sú vystavené najlepším metódam ochrany proti korózii vo forme galvanizácie a práškového lakovania. Zinkový povlak, získaný ponorením predtým chemicky vyčistenej štruktúry do kúpeľa s tekutým zinkom, chráni prvky oplotenia WIŚNIOWSKI pred koróziou po celé desaťročia.

SYSTÉM DUPLEX

 DVOJITÁ OCHRANA

Kombinácia vlastností zinkového povlaku a laku v systéme DUPLEX výrazne predlžuje životnosť plotov WIŚNIOWSKI. Po celý čas, bez ohľadu na poveternostné podmienky, sme si istí, že ploty WIŚNIOWSKI budú vyzerať esteticky príjemne. Použitím farebnej palety RAL je možné zvoliť správnu farbu polyesterového ochranného povlaku.

KONTAKTY

PS Trade SLOVAKIA s.r.o.

Hodžova 3292/3

058 01 Poprad-Východ

+421 52 788 35 16

info@ps-trade.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po – Št: 9:00 – 16:00

Pi: 9:00 – 15:00

So – Ne: zatvorené

  • Facebook

Peter Šebest

konateľ

+421 905 443 101

obchodný zástupca

+421 915 951 348

Maroš Šebest

montáže

+421 905 505 524

© PS TRADE SLOVAKIA, s.r.o. - Všetky práva vyhradené