top of page

VNÚTORNÉ ŽALUZIE CLIMAX

Vnútorné žalúzie na mieru sú cenovo dostupným tienením pre každého. Interiérové žalúzie nahradzujú záclony a závesy. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a vyžadujú minimálnu starostlivosť. Žalúzie môžete vyberať z množstva farieb alebo v imitácii dreva. Zladíte ich tak s doplnkami v miestnosti, farbou plastových alebo drevených okien. Bežne sa montujú na ručné ovládanie. Všetky vnútorné žalúzie sa dajú vybaviť detskou bezpečnostnou poistkou.

1533984087_ids-7-2018-rendr-(4).jpg

IDS

Hliníková žalúzia IDS je typom interiérovej žalúzie, ktorá je opatrená širokou hornou krycou lištou. Žalúzie sú vhodné najmä do plastových okien.

Oproti ostatným typom má hliníková žalúzia IDS zmenšené a zaoblené krytky hornej lišty. Žalúzie sa inštalujú na krídlo okna do zasklievacej lišty a ovládajú sa pomocou retiazky. Kvalita prevedenia a mechanického systému bola testovaná na 65 000 cykloch spustenia a vytiahnutia žalúzie. U väčších plôch je žalúzia opatrená prevodovkou pre jednoduchšiu obsluhu a všetky je možné vybaviť brzdou. Žalúziu IDS možno doplniť o hornú zaoblenú RONDO lištu.

IDK

Interiérová hliníková žalúzie IDK sa radí medzi základné typy žalúzií, ktoré sú opatrené širokou hornou krycou lištou. Žalúzie sú vhodné najmä do plastových okien.

Horná krycia lišta je zakončená hranatými bočnými krytkami. Žalúzia sa inštaluje na krídlo okna do zasklievacej lišty a ovláda sa pomocou retiazky. Kvalita prevedenia a mechanického systému bola testovaná na 65 000 cykloch spustenia a vytiahnutia žalúzie. U väčších plôch je žalúzia opatrená prevodovkou pre jednoduchšiu obsluhu a všetky je možné vybaviť brzdou. Žalúziu IDK možno doplniť o hornú zaoblenú RONDO lištu.

1533984159_idk-7-2018-rendr-(4).jpg
1533984194_eko-7-2018-rendr-(4).jpg

Eko

Interiérová hliníková žalúzia Eko je spoľahlivým typom žalúzie, ktorá je opatrená kvalitnou mechanikou a širokú hornou krycou lištou. Žalúzia je vhodná najmä do plastových okien aj šikmín, naopak nie je určená do strešných okien.

Typ Eko je jedinou žalúziou v ponuke so širokou hornou krycou lištou, ktorú je možné vyrobiť aj do šikmín. Žalúzia sa montuje na krídlo okna a ovláda sa ručne. Vďaka širokej farebnej škále použitých komponentov možno žalúziu dokonale zladiť do najmenšieho detailu a prispôsobiť každému interiéru. Možno voliť aj variant Eko s brzdou. Tento typ sa od modelu Eko líši len spôsobom ovládania - u tejto žalúzie je brzda, ktorá umožňuje nastavenie výšky lamiel v akejkoľvek polohe bez potreby fixácie povrázku v držiaku.

Max 25

Vnútorná hliníková žalúzia Max 25 slúži nielen na reguláciu svetla, ale je tiež dizajnovým doplnkom okna. Tento model sa radí k absolútnej špičke v ponuke žalúzií, ktoré sú vhodné do všetkých typov okien okrem strešných a šikmých.

Max 25 vyniká svojim dizajnom aj tichým chodom s veľmi spoľahlivou mechanikou. Žalúzie s väčšou šírkou možno upevniť na viacerých miestach po celej dĺžke nosiča, čo ostatné typy neumožňujú. Tento model je tiež možno objednať bez hornej krycej lišty. Ovládanie je ručné aj motorické.

1533984227_max-7-2018-rendr-(4).jpg
1533984258_super-interier-7-2018-rendr-(

Super

Interiérová žalúzia Super patrí medzi tradičné typy žalúzií, ktorá je rokmi overená. Je vyrobená z tých najkvalitnejších komponentov a hodí sa do všetkých typov okien a šikmín okrem okien strešných.

Žalúziu možno montovať na krídlo okna, stenu či do okenného otvoru (interiérové prevedenie), alebo priamo medzi okenné sklá (medzisklové prevedenie). Jednotlivé lamely môžu mať šírku 16 mm alebo 25 mm, pričom si môžete zvoliť ich farebné prevedenie. Tento typ žalúzie sa ovláda iba ručne.

Harmony

Interiérová žalúzia Harmony predstavuje kvalitnú a pohodlnú reguláciu svetla za priaznivú cenu. Žalúzia je vhodná ako do domácností, tak aj do veľkých firemných objektov.

Tento typ žalúzie je vhodný do všetkých typov okien okrem strešných. Navyše si model Harmony môžete vybrať v prevedení interiérovom alebo medzisklennom. Interiérové prevedenie je možné dodať s elegantnou zaoblenou RONDO lištou.

1533984294_harmony-7-2018-rendr-(4).jpg
1533984384_int-35-7-2018-rendr-(4).jpg

INT-50 / INT-50 H / INT-35

Jedná sa o spoľahlivé a kvalitné žalúzie, vďaka ktorým môžete pohodlne regulovať svetlo. Jednotlivé modely sa líšia šírkou lamiel.

Typ INT-50 predstavuje ideálne tienenie pre veľké plochy, pretože jednotlivé lamely majú šírku 50 mm. Model INT-50 H vyniká rozšíreným horným profilom s rozmermi 56 x 58 mm, vďaka čomu umožňuje zakryť ešte väčší priestor. U motorického prevedenia je túto žalúziu možné použiť pre tienenie plochy do veľkosti 9 m2. Žalúzie INT-35 sa od typu INT-50 líšia iba šírkou lamiel, ktorá je 35 mm a spodným profilom. Interiérové prevedenie INT-35 / INT-50 je možné voliť aj bez vedenia v bočnom lanku.

bottom of page