top of page

VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ ROLETY

Chcete sa chrániť pred slnečnými lúčmi a zvedavými pohľadmi z ulice, ale zároveň Vám záleží na dizajne a modernom vzhľade  interiéru? Tak presne pre Vás sú látkové rolety, ktoré sú vhodné pre klasické i strešné okná. Rolety CLIMAX Vám pomôžu zútulniť Váš domov, dajú mu punc elegancie a výnimočnosti a budú výborným dizajnovým kúskom Vašej domácnosti.

 

Textilné rolety sú vyrábané z kvalitných a prvotriednych materiálov. Z textílie, ktorá je pre životné prostredie a prírodu prijateľnejšia než iné výrobky slúžiace na tento účel, ktoré sú poväčšine z plastu. Ďalšou veľkou výhodou, ktorú oceníte keď si zaobstaráte látkové rolety, je ich schopnosť zútulniť prostredie. Tieto rolety sú na dotyk, ale aj na pohľad príjemnejšie. Nielen, že ochránia Vaše súkromie pred očami zvedavcov z okolia, ale dajú Vášmu domovu úplne iný rozmer, vďaka ktorému bude Vaše obydlie o kúsok elegantnejšie.

Tieniaca technika od firmy CLIMAX je najlepším riešením.

1569309344_2017_11_29_rendry_orion-(2).j

Orion

Vnútorné tienenie Orion je vhodné do všetkých typov okien s výnimkou strešných.

Látková roleta Orion v sebe spája účinné tienenie a elegantný vzhľad. Vďaka svojej praktickosti a bohatému výberu vzorov látok, farieb kazety a krycích líšt sa tento model teší veľkej obľube. Roleta sa ovláda pomocou retiazky, ktorá je doplnená elegantným závažím.

Apollo

Vnútorná látková roleta Apollo je ideálna pre tienenie väčších plôch do rozmeru 10,2 m2. Jedná sa o voľne visiace látkovú clonu bez bočného vedenia, u ktorej látka nie je chránená kazetou.

Roleta Apollo sa kotví pomocou bielych či šedých bočných konzol na stenu alebo strop. Látka nie je chránená kazetou, za to je však možné roletu ovládať ručne aj motoricky.

1569309138_2017_11_29_rendry_apollo-(1).
1569309210_2017_11_29_rendry_apollo_plus

Apollo Plus

Vnútorná látková roleta Apollo Plus je ideálna pre tienenie veľkých plôch, a to až do rozmeru 17 m2. Jedná sa o voľne visiacu látkovú clonu bez bočného vedenia, u ktorej látka nie je chránená kazetou.

Roleta Apollo Plus sa kotví pomocou bielych či šedých bočných konzol na stenu alebo strop. Látka nie je chránená kazetou, za to je však možné roletu ovládať ručne aj motoricky.

Calypso

Vnútorná látková roleta Calypso predstavuje jednoduchosť, kvalitu i eleganciu za priaznivú cenu. Tento model je určený pre inštaláciu nad okenný otvor alebo do okenného otvoru, avšak nebráni otváraniu okenných krídel.

Jedná sa o roletu s voľne visiacou látkou, u ktorej hriadeľ nie je uložený v ochrannej kazete. Model Calypso je vďaka širokej ponuke farieb a cenovej výhodnosti obľúbeným interiérovým tienením. Roleta sa ovláda pomocou plastovej retiazky.

1569309258_2017_11_29_rendry_calypso-(1)
1569309498_2017_12_8_rendry_fantazie_pro

Fantazie

Vnútorná látková roleta Fantasie je skvelým riešením pre tienenie strešných okien. Roleta má prepracovaný mechanizmus, ktorý zaručuje, že nedôjde k vysunutiu látky z postranných líšt ani pri sklone okna.

Vnútorná látková roleta Fantasie je určená pre inštaláciu do strešných okien a kotví sa na krídlo okna. Sťahovanie a vyťahovanie rolety sa vykonáva ručne ťahom za spodný ukončovací profil látky alebo pomocou ovládacej tyče.

Titan

Vnútorná látková roleta Titan je špeciálne navrhnutá pre tienenie strešných okien. Jedná sa o elegantný spôsob tienenia, pretože roleta sa kotví priamo na krídlo okna.

Roleta Titan je určená pre inštaláciu len do strešných okien. Hriadeľ s látkou je uložený v ráme rolety, správne napnutie látky zabezpečuje pružinový mechanizmus. Roleta sa ovláda pomocou plastového madla a možno ju zastaviť v akejkoľvek polohe.

1569309546_2017_12_8_rendry_titan_prod-(
1540189059_v-63-2018-10-rendry-(4).jpg

V-63

Vnútorná látková roleta V-63 je ideálna pre tienenie veľkých plôch, a to až do rozmeru 20 m2. Táto látková roleta je vyrábaná vo variante s voľne visiacou látkou alebo s bočným vedením látky v lanku. Látka nie je chránená kazetou.

Roleta V-63 sa kotví na stenu alebo strop pomocou bočných držiakov z pozinku. Látka nie je chránená kazetou, za to je však možné roletu ovládať manuálne aj motoricky.

Varieta mini / Varieta

Efektívne tienenie s moderným dizajnom - také sú vnútorné látkové rolety Varieta mini a Varieta. Táto roleta vás skvele ochráni pred slnečnými lúčmi, zvedavými pohľadmi z ulice, a navyše bude perfektným dizajnovým doplnkom vášho interiéru.

Rozdiel medzi roletami Varieta mini a Varieta spočíva vo veľkosti oboch systémov - boxov a konzol. Samotný systém ponúka širokú škálu možností - konzoly, montážny profil, tri druhy kaziet a nechýba ani bočné vedenie.

1488537599_varieta_hranaty_box.jpg
1488537720_5_varieta_kulaty_box_zebra_3.

Varieta mini / Varieta ZEBRA

Efektívne tienenie s moderným dizajnom - také sú vnútorné látkové rolety Varieta mini Zebra a Varieta ZEBRA. Táto roleta vás skvele ochráni pred slnečnými lúčmi, zvedavými pohľadmi z ulice, a navyše bude perfektným dizajnovým doplnkom vášho interiéru.

Rozdiel medzi roletami Varieta mini ZEBRA a Varieta ZEBRA spočíva vo veľkosti oboch systémov - boxov a konzol. Samotný systém ponúka širokú škálu možností - konzoly, montážny profil, tri druhy kaziet. Obidva modely sa vyznačujú exkluzívnom vyhotovení s látkou typu ZEBRA. Táto exkluzívna látka je v roletke použitá v dvoch vrstvách. Striedajú sa tu vodorovné pruhy s rôznou priepustnosťou svetla (priesvitné a nepriesvitné pruhy). Táto látka teda dáva na výber, či do interiéru pustíme viac svetla (vzájomným prekrytím plných pruhov) alebo budeme chcieť interiér úplne zatieniť.

bottom of page