PLASTOVÉ OKNÁ OKNOPLAST

OKNÁ OKNOPLAST

Každému oknu z našej ponuky sme dali originálny charakter, či už vďaka autorskému tvaru profilu, alebo vďaka jeho úžitkovým vlastnostiam. Pri každom type okna nájdete vysvetlenie, prečo vám ušetrí na poplatkoch za vykurovanie, prečo je odolné a bezpečné, čo vplýva na jeho estetiku a čím sa dizajnovo odlišuje od konkurencie.

Pixel

Vyznačuje sa unikátnym hranatým tvarom profilu a zasklievacích líšt, doteraz nevídaným na trhu s plastovými oknami. PIXEL predstavuje spojenie elegancie, estetickosti a moderných technológií, ktoré zabezpečujú až do 22% viac svetla v interiéri. Vďaka zníženej pohľadovej výške zostavy (108 mm) a zväčšenej ploche skla v porovnaní s bežnými oknami preniká do interiéru väčšie množstvo slnečnej energie, čo umožňuje zníženie nákladov na vykurovanie. 

 

DVERE OKNOPLAST

Posuvné dvere a terasa predstavujú vhodné architektonické riešenie pre efektívne využitie okolia domu. Neraz je aj pár krokov navyše dôvodom, pre ktorý potenciál bývania v rodinnom dome nevyužívame naplno. Vlastný dvor a záhrada pritom ponúkajú súkromie a ideálne miesto na oddych či stretnutia s blízkymi. Vďaka veľkým preskleným plochám si môžete rannú kávu vychutnať pohľadom do záhrady, a to bez ohľadu na ročné obdobie či vrtochy počasia. Chuť kávy sa nezmení, ale rituál jej pitia vám istotne nezovšednie. Pohodlný prístup na terasu, presvetlený interiér či hrajúce sa deti, na ktoré môžete zrakom dohliadať – to sú dôvody, pre ktoré investíciu do posuvných dverí neoľutujete.

Posuvné dvere PSK

Svetlo je dôležitým aspektom, ktorý vplýva na kvalitu vnútorného prostredia. Presvetlenie dokáže zmeniť vzhľad interiéru prakticky hneď, o čo sa postarajú veľké presklené plochy. Funkčnosť posuvných dverí PSK navyše šetrí priestor a umožňuje pohodlný prechod na terasu. Posuvné dvere PSK podľa druhu kovania rozďeľujeme na sklopno-posuvné (PSK, PSK-Z) a odstavno-posuvné (PSK Atrium). Obidva systémy umožňujú pohodlné presúvanie krídla so šírkou až do 1,6 m, čo vytvára prechodovú šírku 1,5 m. Posuvné dvere PSK sú dostupné vo všetkých okenných systémoch Oknoplast.

 

© 2018 PS TRADE SLOVAKIA, s.r.o. - Všetky práva vyhradené

KONTAKTY

PS Trade SLOVAKIA s.r.o.

Hodžova 3292/3

058 01 Poprad-Východ

+421 52 788 35 16

pstrade@stonline.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po – Št: 9:00 – 16:00

Pi: 9:00 – 15:00

So – Ne: zatvorené

Peter Šebest

konateľ

+421 905 443 101

Maroš Šebest

montáže

+421 905 505 524

Mária Pástorová

obchodný zástupca

+421 915 951 348